Čteme Hezky Česky, 2. setkání

Ve středu 15. 6. 2022 jsme četli na ulici u krámku Hezky Česky se spisovatelkou Monikou Brýdovou, která vydává knihy o různých výtvarných technikách, píše svůj blog a vede výtvarné kurzy. Její nápady je možné shlédnout i v pořadu Rady ptáka Loskutáka. Tentokrát vyprávěla o tom, jak vznikla vegetariánská kuchařka Vegan recepty. Měli jsme také možnost se seznámit se začínající spisovatelkou Šárkou Kotkovou, která uvedla svoji prvotinu, knihu Šarlota. Historický romantický román zasazený do doby osidlování divokého západu. Poslední příspěvek přečetla Jarka Dominová od autora Petra, který zatím píše „do šuplíku“. Autobiografický příběh kluka vyrůstajícího v náhradní rodině. Celým večerem nás pohodově provázela parta hrající na ukulele nazývající se Kulíci z Budějovic. Hojně je přijeli podpořit i jejich příznivci a přátelé. Všem moc děkujeme za příjemný podvečerní zážitek a budeme se těšit na 13. 7. 2022 zase ve středu v 18 hodin v Soukenické ulici.

Čteme Hezky Česky 2, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 2, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 2, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 2, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 2, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 2, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 2, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 2, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 2, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 2, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 2, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 2, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 2, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 2, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 2, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 2, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 2, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 2, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 2, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 2, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 2, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 2, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 2, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 2, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 2, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 2, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: