Čteme Hezky Česky, 1. setkání

Ve středu 11. 5. 2022 jsme se letos poprvé setkali při čtení u krámku Hezky Česky nad vzpomínkovou knihou 20 let PRORADOST. Čtení Hezky Česky není jen o literatuře a spisovatelích, ale i o potkávání se zajímavými lidmi, kteří vytváří svojí činností regionální historii. Seskupení PRORADOST není už mnoho let neznámým pojmem nejen pro Krumlováky, ale i pro spoustu dalších návštěvníků jejich akcí.

Když 8. 2. 1997 seskupení hrálo svoje první divadelní představení, nikoho z nich možná ani nenapadlo, že budou duší mnoha dalších divadelních a happeningových akcí ještě v roce 2022. Seskupení svedlo dohromady za ta léta lidi s různými povoláními, zájmy a životními příběhy, přesto se dokázali scházet a dělat radost lidem kolem sebe i sobě. Dnes máme jedinečnou příležitost zavzpomínat a podívat se na svět jejich očima: Proradostně. Celým večerem se prolínala skvělá atmosféra, veselé vzpomínání a hudba. Na další čtení vás zveme ve středu 15. 6. 2022 v 18 hodin tamtéž.

Čteme Hezky Česky 1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky 1, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: