Co přinesla dálnice

Ve čtvrtek 20. 10. 2022 zavítal do naší knihovny archeolog doc. Mgr. Ondřej Chvojka, Ph.D. a prezentoval dosavadní velmi zajímavé výsledky archeologického výzkumu v souvislosti s výstavbou dálnice D3 na Českobudějovicku a Českokrumlovsku. Představeno bylo sedm lokalit zachycených v trase dálnice časově spadajících od střední doby kamenné až po vrcholný středověk. Diskuse byla i o očekáváních archeologů na plánovaném úseku dálnice od Kaplice na státní hranici s Rakouskem. Máme se na co těšit.

Co přinesla dálnice, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověCo přinesla dálnice, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověCo přinesla dálnice, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověCo přinesla dálnice, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověCo přinesla dálnice, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověCo přinesla dálnice, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověCo přinesla dálnice, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověCo přinesla dálnice, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověCo přinesla dálnice, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověCo přinesla dálnice, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověCo přinesla dálnice, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověCo přinesla dálnice, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověCo přinesla dálnice, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověCo přinesla dálnice, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověCo přinesla dálnice, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověCo přinesla dálnice, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: