Cesty za dobrodružstvím

Ve čtvrtek 16. 5. 2024 přijeli do knihovny třeťáci ze ZŠ Kájov. V jejich případě to byla doslova Cesta za dobrodružstvím, stali se totiž účastníky stejnojmenné besedy. Povídali jsme si o tom, kde všude se dá zažít dobrodružství, i jaký by měl být dobrodružný příběh. Pak už jsme si každý našli příjemný koutek, kam jsme se schovali s vybranou knížkou a na chviličku jsme se začetli do dobrodružných vyprávění českých autorů. Společné dopoledne vyvrcholilo vymyšlením vlastních napínavých příběhů. Moc děkujeme dětem za návštěvu i za nadšený přístup.

Cesty za dobrodružstvím, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/28)Cesty za dobrodružstvím, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/28)Cesty za dobrodružstvím, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/28)Cesty za dobrodružstvím, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/28)Cesty za dobrodružstvím, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/28)Cesty za dobrodružstvím, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/28)Cesty za dobrodružstvím, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/28)Cesty za dobrodružstvím, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/28)Cesty za dobrodružstvím, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/28)Cesty za dobrodružstvím, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/28)Cesty za dobrodružstvím, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/28)Cesty za dobrodružstvím, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/28)Cesty za dobrodružstvím, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/28)Cesty za dobrodružstvím, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/28)Cesty za dobrodružstvím, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/28)Cesty za dobrodružstvím, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/28)Cesty za dobrodružstvím, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (17/28)Cesty za dobrodružstvím, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (18/28)Cesty za dobrodružstvím, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (19/28)Cesty za dobrodružstvím, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (20/28)Cesty za dobrodružstvím, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (21/28)Cesty za dobrodružstvím, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (22/28)Cesty za dobrodružstvím, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (23/28)Cesty za dobrodružstvím, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (24/28)Cesty za dobrodružstvím, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (25/28)Cesty za dobrodružstvím, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (26/28)Cesty za dobrodružstvím, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (27/28)Cesty za dobrodružstvím, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (28/28)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: