Cesta za vánoční hvězdičkou

Páteční odpoledne 15. 12. 2023 patřilo ve všech odděleních knihovny hře pro příchozí návštěvníky. Na čtyřech zastaveních plnily děti i maminky různé úkoly a cestou se doplňovala písmenka do tajenky. Na posledním zastavení si mohli zájemci vyrobit i malý papírový stromeček s hvězdičkou. V oddělení pro děti pak získali účastníci placku s hvězdou a malý dárek podle vlastního výběru. A navštívili nás i andělé!

Cesta za vánoční hvězdičkou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/17)Cesta za vánoční hvězdičkou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/17)Cesta za vánoční hvězdičkou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/17)Cesta za vánoční hvězdičkou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/17)Cesta za vánoční hvězdičkou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/17)Cesta za vánoční hvězdičkou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/17)Cesta za vánoční hvězdičkou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/17)Cesta za vánoční hvězdičkou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/17)Cesta za vánoční hvězdičkou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/17)Cesta za vánoční hvězdičkou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/17)Cesta za vánoční hvězdičkou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/17)Cesta za vánoční hvězdičkou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/17)Cesta za vánoční hvězdičkou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/17)Cesta za vánoční hvězdičkou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/17)Cesta za vánoční hvězdičkou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/17)Cesta za vánoční hvězdičkou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/17)Cesta za vánoční hvězdičkou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (17/17)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: