Českokrumlovští senioři uzavřeli další studijní semestr

Studenti Virtuální univerzity 3. věku v prosinci zakončili zimní semestr poslední lekcí tématu „Etika jako východisko z krize společnosti“ a „Dějin oděvní kultury“. V tomto předvánočním čase bylo zvlášť obohacující zamyšlení nad smyslem života, morálkou, ctnostmi a výchovou dětí k etice.

Tématem studia letního semestru 2023 budou „Evropské kulturní hodnoty“ a závěrečná část „Dějin oděvní kultury“. Přejeme studentům klidné svátky vánoční, děkujeme za aktivní přístup ke studiu, skvělou atmosféru a těšíme se na setkání v novém roce.

Aktuality ke studiu jsou k dispozici na našem webu www.knih-ck.cz či www.e-senior.cz.

Českokrumlovští senioři uzavřeli další studijní semestr, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČeskokrumlovští senioři uzavřeli další studijní semestr, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: