Besedy o Karlu Krylovi

S blížícím se výročím 17. listopadu 1989 se žáci ze čtyř devátých tříd Základní školy Plešivec a Základní školy T. G. Masaryka, zúčastnily ve dvou dnech besed o písničkáři Karlu Krylovi. Připomněli jsme si jeho stále aktuální texty, jeho životní cestu a jasné politické postoje. Varoval před oslabováním demokracie a válečnými konflikty. V kontextu současných událostí je stále důvod jeho písním naslouchat.

Beseda o Karlu Krylovi, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda o Karlu Krylovi, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda o Karlu Krylovi, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda o Karlu Krylovi, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda o Karlu Krylovi, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda o Karlu Krylovi, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda o Karlu Krylovi, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda o Karlu Krylovi, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda o Karlu Krylovi, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda o Karlu Krylovi, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda o Karlu Krylovi, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda o Karlu Krylovi, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda o Karlu Krylovi, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda o Karlu Krylovi, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda o Karlu Krylovi, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda o Karlu Krylovi, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda o Karlu Krylovi, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: