Beseda na pobočce Plešivec na téma zimní období

Ve středu 14. 2. 2024 navštívily pobočku Plešivec děti  z MŠ Plešivec II. Téma našeho povídání bylo zimní období. Naučili jsme se krátkou říkanku o zimě a přečetli jsme si pohádku  O nenasytném vrabci z knihy Pohádkový dědeček od Eduarda Petišky. Zahráli jsme si sluchovou hru o zimním oblékání a postřehovou hru s papírovými rukavicemi. Děti byly velmi pozorné, hodné a vše jim šlo náramně dobře. Už se těším na další setkání, které se uskuteční 13. 3. 2024.

Beseda na pobočce Plešivec na téma zimní období, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/21)Beseda na pobočce Plešivec na téma zimní období, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/21)Beseda na pobočce Plešivec na téma zimní období, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/21)Beseda na pobočce Plešivec na téma zimní období, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/21)Beseda na pobočce Plešivec na téma zimní období, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/21)Beseda na pobočce Plešivec na téma zimní období, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/21)Beseda na pobočce Plešivec na téma zimní období, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/21)Beseda na pobočce Plešivec na téma zimní období, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/21)Beseda na pobočce Plešivec na téma zimní období, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/21)Beseda na pobočce Plešivec na téma zimní období, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/21)Beseda na pobočce Plešivec na téma zimní období, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/21)Beseda na pobočce Plešivec na téma zimní období, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/21)Beseda na pobočce Plešivec na téma zimní období, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/21)Beseda na pobočce Plešivec na téma zimní období, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/21)Beseda na pobočce Plešivec na téma zimní období, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/21)Beseda na pobočce Plešivec na téma zimní období, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/21)Beseda na pobočce Plešivec na téma zimní období, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (17/21)Beseda na pobočce Plešivec na téma zimní období, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (18/21)Beseda na pobočce Plešivec na téma zimní období, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (19/21)Beseda na pobočce Plešivec na téma zimní období, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (20/21)Beseda na pobočce Plešivec na téma zimní období, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (21/21)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: