Beseda na pobočce Plešivec

V pátek 10. 5. 2024 navštívily knihovnu na Plešivci děti z mateřské školky Plešivec II. Nejprve si poslechly pohádku O Budulínkovi. Poté jsme si zazpívali písničku Dělání z pohádky Princové jsou na draka a vyluštili pohádkovou tajenku. Užili jsme si doslova pohádkové dopoledne. Děti se moc snažily a vše jim šlo velice dobře. Už se těším na další setkání, které se uskuteční ve středu 5. 6. 2024.

Beseda na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/18)Beseda na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/18)Beseda na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/18)Beseda na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/18)Beseda na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/18)Beseda na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/18)Beseda na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/18)Beseda na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/18)Beseda na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/18)Beseda na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/18)Beseda na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/18)Beseda na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/18)Beseda na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/18)Beseda na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/18)Beseda na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/18)Beseda na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/18)Beseda na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (17/18)Beseda na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (18/18)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: