Barevná knihovna - tvoření z knižního papíru

První „Barevná knihovna“ v tomto roce proběhla ve středu 9. 3. 2022. Výtvarným materiálem byly vyřazené knihy, barevné papíry a stuhy. Jaká dekorace vznikla pod rukama návštěvníků, se můžete přesvědčit na fotografiích. Radost z tvoření a příjemné atmosféry můžete zažít i 6. 4. 2022 ve studovně od 16.00 hodin. Tématem bude velikonoční výzdoba.

Barevná knihovna, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBarevná knihovna, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBarevná knihovna, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBarevná knihovna, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBarevná knihovna, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBarevná knihovna, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBarevná knihovna, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBarevná knihovna, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: