Barevná knihovna – květinový květen

Ve středu 18. 5. 2022 jsme se sešli naposledy na výtvarné dílně. Název „Květinový květen“ se opravdu nesl ve znamení květin a jara. Návštěvnice si mohly vyrobit květiny z papíru a látek, ty využily jako dekorativní ozdobu na oblečení, věneček, nebo dekoraci. Příjemná setkání s bonusem výrobku je naplánované zase na říjen.

Barevná knihovna – květinový květen, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBarevná knihovna – květinový květen, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBarevná knihovna – květinový květen, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBarevná knihovna – květinový květen, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBarevná knihovna – květinový květen, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBarevná knihovna – květinový květen, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBarevná knihovna – květinový květen, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBarevná knihovna – květinový květen, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: