Po stopách velikonočního zajíčka

Po stopách velikonočního zajíčka, Velikonoční zajíček na své cestě městem poztrácel všechna vajíčka.
27.3.2024 / středa / 13:00 - 18:00

Městská knihovna v Českém Krumlově
Horní 155, Český Krumlov, 38101
GPS: 48°48'37.22"N, 14°19'0.66"E

zdarma

Velikonoční zajíček na své cestě městem poztrácel všechna vajíčka.

Vyzvedněte si v knihovně mapu a tajenku, projděte trasu v zajíčkových stopách a pomozte mu opět všechna vajíčka posbírat. Na úspěšné hledače bude čekat zasloužená odměna.

Trasa vede centrem města a je dlouhá zhruba dva kilometry. Start i cíl putování je na nádvoří knihovny, kde děti dostanou první a poslední úkol.

Každý, kdo bude chtít stopovat  zajíčka, si vyzvedne na nádvoří knihovny mapu a tajenku. Splní první úkol přímo v knihovně a dostane první písmenko, které do tajenky zapíše. Každý bod v mapě znamená jeden úkol a tedy jedno písmenko. Po vyřešení všech hádanek a splnění všech úkolů na trase, použijí děti vyplněnou tajenku jako heslo, za které dostanou odměnu.

Připravené úkoly zvládnou i mladší děti (s případnou pomocí rodičů), předškoláci a "čerství" školáci (1. - 3. třída) určitě všechny hádanky a úkoly vyřeší bez nápovědy.

Mimo stezky bude celé odpoledne otevřená studovna, kde si budou moci všichni zájemci koupit jarní keramiku z chráněnké dílny Nazaret Borovany.

Plakát

Kompletní velikonoční program →

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: