Adventní jarmark v Horní Plané

Po dvou letech nucené přestávky se opět konal oblíbený předvánoční jarmark v rodném domku Adalberta Stiftera v Horní Plané, pobočce Regionálního muzea v Českém Krumlově. V sobotu 26. 11. 2022 se návštěvníkům otevřela možnost užít si vánoční atmosféru, dát si něco dobrého na zub, nakoupit si drobné dárečky a popovídat si s přáteli. Nemohla chybět ani naše knihovna s programem pro děti Setkání s pohádkou. Pohádky určené těm nejmenším mohly děti zhlédnout přímo v domku a ty trochu starší školní děti měly připravenou malou soutěž o ceny.

Adventní jarmark v Horní Plané, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdventní jarmark v Horní Plané, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdventní jarmark v Horní Plané, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdventní jarmark v Horní Plané, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdventní jarmark v Horní Plané, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdventní jarmark v Horní Plané, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdventní jarmark v Horní Plané, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdventní jarmark v Horní Plané, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: