Advent už klepe na dveře

Páteční podvečer 25. 11. 2022 v oddělení pro děti patřil dětem a jejich maminkám. Byl to pátek před 1. adventní nedělí, a tak již byl plný předvánočního těšení. Zahráli jsme si betlémský příběh ve čtyřech částech. První část byla o volu a oslíkovi, druhá o líném Honzovi, kterého andělíčci ustanovili ponocným, třetí o třech králích a čtvrtá o pastýřích a jejich beráncích. A pak už přišla Marie s Josefem a do jesliček položili malé Jezulátko. Jednotlivé části byly odděleny zpíváním koled. Děti si pak vybarvily vlastní malý betlémek, který si ještě doma vystřihnou a dotvoří. A ještě se zpívalo, zvonky zvonily a rozešli jsme se s přáním krásných Vánoc a šťastného nového roku, ve kterém se zase budeme v knihovně scházet.

Advent už klepe na dveře, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdvent už klepe na dveře, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdvent už klepe na dveře, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdvent už klepe na dveře, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdvent už klepe na dveře, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdvent už klepe na dveře, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdvent už klepe na dveře, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdvent už klepe na dveře, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdvent už klepe na dveře, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdvent už klepe na dveře, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdvent už klepe na dveře, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdvent už klepe na dveře, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdvent už klepe na dveře, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdvent už klepe na dveře, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdvent už klepe na dveře, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdvent už klepe na dveře, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdvent už klepe na dveře, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdvent už klepe na dveře, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdvent už klepe na dveře, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdvent už klepe na dveře, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdvent už klepe na dveře, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdvent už klepe na dveře, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdvent už klepe na dveře, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdvent už klepe na dveře, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověAdvent už klepe na dveře, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: