Útěk z Malfoyova sídla | úniková hra

Útěk z Malfoyova sídla | úniková hra, Úniková místnost na motivy knih o Harrym Potterovi zve všechny odvážné čarodějky a kouzelníky.

Městská knihovna v Českém Krumlově
Horní 155, Český Krumlov, 38101
GPS: 48°48'37.22"N, 14°19'0.66"E

zdarma

Úniková místnost na motivy knih o Harrym Potterovi zve všechny odvážné čarodějky a kouzelníky.

Přijďte pocvičit mozkové závity, překonejte řadu nástrah a přispějte k porážce zla. Kouzelnické schopnosti nejsou podmínkou. Hra je vhodná pro dospělé i děti od 8 let, pro jednotlivce i skupiny maximálně pěti luštitelů. Prosíme o rezervaci předem prostřednictvím formuláře na stránkách knihovny. 

O hře: Lord Voldemort povstal a opět povolal své služebníky – Smrtijedy. Mezi nimi najdeme i Luciuse Malfoye, který dal svému pánovi k dispozici rodinné sídlo. V něm je prozatím ukryta jedna část Voldemortovy duše. Ta však bude za pár okamžiků  přemístěna na tajné a mnohem lépe chráněné místo. Máte jedinečnou šanci úlomek duše najít a pomoci tak Harrymu a jeho přátelům zvítězit.

video →

plakát

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: