Beseda s novinářem Jakubem Szántó

Beseda s novinářem Jakubem Szántó, Beseda je součástí projektu "Multikulturní svět kolem nás a dějiny 20. století"

Městská knihovna Český Krumlov
Horní 155, Český Krumlov, 38101
GPS: 48°48'37.22"N, 14°19'0.66"E

zdarma

Beseda je součástí projektu "Multikulturní svět kolem nás a dějiny 20. století"

Známý novinář, bývalý zahraniční zpravodaj České televize a držitel významných ocenění PhDr. Jakub Szántó přijede představit svou novinářskou práci a diskutovat nad svými knihami.

Poslední z nich nese název „Z Izrastiny s láskou“ a jejím tématem jsou zejména vztahy Izraelců a Palestinců. Ve své předchozí knize "Za oponou války" odhaluje své zážitky z různých válečných konfliktů nejen v oblasti Blízkého východu, ale také z Gruzie a dalších míst.

Jakub Szántó se rovněž dlouhodobě zabývá Ukrajinou, v průběhu letošního roku točil reportáže přímo z bojišť a toto aktuální téma bude další významnou náplní poutavého vyprávění.

Rezervace: Vzhledem k omezené kapacitě je třeba si místo rezervovat, a to prostřednictvím e-mailu icm@icmck.cz nebo na telefonním čísle 739 363 374.

Pořadatelé: Akci ve spolupráci s Městskou knihovnou Český Krumlov pořádá Informační centrum pro mládež (projektové pracoviště Centra pro pomoc dětem a mládeži Český Krumlov) jako součást projektu "Multikulturní svět kolem nás a dějiny 20. století".

plakát

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: